Portiekflat Ringbaan-Zuid 180 Tilburg

Ringbaan-Zuid 180, 5022 PP Tilburg

83 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ringbaan-Zuid 180 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ringbaan-Zuid 180

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ringbaan-Zuid 180

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20%
CO₂-emissie
23.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1040 Inwoners
485 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
468 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Ezelvense Akkers
67% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ringbaan-Zuid 180

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Ringbaan-Zuid 180

Wat is de geschatte woningwaarde van Ringbaan-Zuid 180?

De prijsindicatie voor Ringbaan-Zuid 180 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Ezelvense Akkers is €302.000. Dat komt neer op circa €3.639 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ringbaan-Zuid 180 zich tot de wijk Ezelvense Akkers?

Ringbaan-Zuid 180 is een portiekflat van 83 m² in de wijk Ezelvense Akkers. De buurt telt 468 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ringbaan-Zuid 180?

Ringbaan-Zuid 180 is een portiekflat in Ezelvense Akkers, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ringbaan-Zuid 180 vergeleken met de buurt?

Ringbaan-Zuid 180 heeft 83 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Ezelvense Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ringbaan-Zuid 180 en wat betekent dat?

Ringbaan-Zuid 180 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ringbaan-Zuid 180?

Ringbaan-Zuid 180 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ezelvense Akkers?

De wijk Ezelvense Akkers in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ezelvense Akkers?

Vanuit Ringbaan-Zuid 180 in Ezelvense Akkers bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.