Tussenwoning Tourmaletstraat 75 Tilburg

Tourmaletstraat 75, 5022 PG Tilburg

103 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Tourmaletstraat 75 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tourmaletstraat 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tourmaletstraat 75

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1040 Inwoners
485 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
468 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Ezelvense Akkers
67% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tourmaletstraat 75

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Tourmaletstraat 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Tourmaletstraat 75?

De prijsindicatie voor Tourmaletstraat 75 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Ezelvense Akkers is €302.000. Dat komt neer op circa €2.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tourmaletstraat 75 zich tot de wijk Ezelvense Akkers?

Tourmaletstraat 75 is een tussenwoning van 103 m² in de wijk Ezelvense Akkers. De buurt telt 468 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tourmaletstraat 75?

Tourmaletstraat 75 is een tussenwoning in Ezelvense Akkers, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tourmaletstraat 75 vergeleken met de buurt?

Tourmaletstraat 75 heeft 103 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ezelvense Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tourmaletstraat 75 en wat betekent dat?

Tourmaletstraat 75 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tourmaletstraat 75?

Tourmaletstraat 75 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ezelvense Akkers?

De wijk Ezelvense Akkers in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ezelvense Akkers?

Vanuit Tourmaletstraat 75 in Ezelvense Akkers bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.