Eengezinswoning, tussenwoning Juraweide 385 Tilburg

Juraweide 385, 5022 LE Tilburg

85 m² Bouwjaar 1976 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Juraweide 385 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 118 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Juraweide 385

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Juraweide 385

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Driedubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (39.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1685 Inwoners
760 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
722 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Groenewoud Midden
18% Koopwoningen
8.512 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Juraweide 385

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Juraweide 385

Wat is de geschatte woningwaarde van Juraweide 385?

De prijsindicatie voor Juraweide 385 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenewoud Midden is €228.000. Dat komt neer op circa €2.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Juraweide 385 zich tot de wijk Groenewoud Midden?

Juraweide 385 is een eengezinswoning, tussenwoning van 85 m² in de wijk Groenewoud Midden. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.512 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Juraweide 385?

Juraweide 385 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groenewoud Midden, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Juraweide 385 vergeleken met de buurt?

Juraweide 385 heeft 85 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Groenewoud Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Juraweide 385 en wat betekent dat?

Juraweide 385 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Juraweide 385?

Juraweide 385 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Groenewoud Midden?

De wijk Groenewoud Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenewoud Midden?

Vanuit Juraweide 385 in Groenewoud Midden bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.