Streetview Landbouwstraat 42 Tilburg

Landbouwstraat 42, 5022 HM Tilburg

153 m² Bouwjaar 1958 5 kamers Label F

Landbouwstraat 42 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 620 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
620 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Landbouwstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landbouwstraat 42

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

935 Inwoners
470 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
457 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Visserijbuurt
48% Koopwoningen
6.436 Inwoners per km²

Locatie van Landbouwstraat 42

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Landbouwstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Landbouwstraat 42?

De gemiddelde woningwaarde in Visserijbuurt is €274.000. Dat komt neer op circa €1.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landbouwstraat 42 zich tot de wijk Visserijbuurt?

Landbouwstraat 42 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Visserijbuurt. De buurt telt 457 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landbouwstraat 42?

Landbouwstraat 42 is een woonhuis in Visserijbuurt, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Landbouwstraat 42 vergeleken met de buurt?

Landbouwstraat 42 heeft 153 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 620 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Visserijbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landbouwstraat 42 en wat betekent dat?

Landbouwstraat 42 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-07-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landbouwstraat 42?

Landbouwstraat 42 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Visserijbuurt?

De wijk Visserijbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Visserijbuurt?

Vanuit Landbouwstraat 42 in Visserijbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.