Streetview Oeralweg 33 Tilburg

Oeralweg 33, 5022 GR Tilburg

111 m² Bouwjaar 1978 Label A

Oeralweg 33 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 222 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
222 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oeralweg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oeralweg 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.4%
CO₂-emissie
25.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

400 Inwoners
195 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
194 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Groenewoud West
31% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Locatie van Oeralweg 33

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Oeralweg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Oeralweg 33?

De gemiddelde woningwaarde in Groenewoud West is €238.000. Dat komt neer op circa €2.144 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oeralweg 33 zich tot de wijk Groenewoud West?

Oeralweg 33 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Groenewoud West. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oeralweg 33?

Oeralweg 33 is een woonhuis in Groenewoud West, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oeralweg 33 vergeleken met de buurt?

Oeralweg 33 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 222 m². In Groenewoud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oeralweg 33 en wat betekent dat?

Oeralweg 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.05 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Groenewoud West?

De wijk Groenewoud West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenewoud West?

Vanuit Oeralweg 33 in Groenewoud West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Groenewoud West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oeralweg 33: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 0.5 km.