Streetview Kaukasuslaan 34 Tilburg

Kaukasuslaan 34, 5022 GM Tilburg

271 m² Bouwjaar 1931 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Kaukasuslaan 34 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 271 m², een perceel van 520 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
271 m²
Perceeloppervlakte
520 m²
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kaukasuslaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaukasuslaan 34

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

400 Inwoners
195 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
194 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Groenewoud West
31% Koopwoningen
4.853 Inwoners per km²

Locatie van Kaukasuslaan 34

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kaukasuslaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaukasuslaan 34?

De gemiddelde woningwaarde in Groenewoud West is €238.000. Dat komt neer op circa €878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaukasuslaan 34 zich tot de wijk Groenewoud West?

Kaukasuslaan 34 is een woonhuis van 271 m² in de wijk Groenewoud West. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaukasuslaan 34?

Kaukasuslaan 34 is een woonhuis in Groenewoud West, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kaukasuslaan 34 vergeleken met de buurt?

Kaukasuslaan 34 heeft 271 m² woonoppervlakte. Het perceel is 520 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Groenewoud West ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaukasuslaan 34 en wat betekent dat?

Kaukasuslaan 34 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kaukasuslaan 34?

Kaukasuslaan 34 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groenewoud West?

De wijk Groenewoud West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenewoud West?

Vanuit Kaukasuslaan 34 in Groenewoud West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.