Vrijstaande woning Tatraweg 6 Tilburg

Tatraweg 6, 5022 DR Tilburg

115 m² Bouwjaar 1948 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Tatraweg 6 is een vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 741 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
741 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Tatraweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tatraweg 6

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
286.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
518.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
98.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1040 Inwoners
485 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
468 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Ezelvense Akkers
67% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tatraweg 6

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Tatraweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Tatraweg 6?

De prijsindicatie voor Tatraweg 6 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Ezelvense Akkers is €302.000. Dat komt neer op circa €2.626 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tatraweg 6 zich tot de wijk Ezelvense Akkers?

Tatraweg 6 is een vrijstaande woning van 115 m² in de wijk Ezelvense Akkers. De buurt telt 468 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tatraweg 6?

Tatraweg 6 is een vrijstaande woning in Ezelvense Akkers, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tatraweg 6 vergeleken met de buurt?

Tatraweg 6 heeft 115 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 741 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ezelvense Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tatraweg 6 en wat betekent dat?

Tatraweg 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-12-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 98.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tatraweg 6?

Tatraweg 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ezelvense Akkers?

De wijk Ezelvense Akkers in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ezelvense Akkers?

Vanuit Tatraweg 6 in Ezelvense Akkers bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.