Eengezinswoning, eindwoning Broekhovenseweg 215 Tilburg

Broekhovenseweg 215, 5022 CC Tilburg

143 m² Bouwjaar 1910 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Broekhovenseweg 215 is een eengezinswoning, eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 120 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_busy_road, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Broekhovenseweg 215

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekhovenseweg 215

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
168.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
333.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1040 Inwoners
485 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
468 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Ezelvense Akkers
67% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Broekhovenseweg 215

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Broekhovenseweg 215

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekhovenseweg 215?

De prijsindicatie voor Broekhovenseweg 215 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Ezelvense Akkers is €302.000. Dat komt neer op circa €2.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekhovenseweg 215 zich tot de wijk Ezelvense Akkers?

Broekhovenseweg 215 is een eengezinswoning, eindwoning van 143 m² in de wijk Ezelvense Akkers. De buurt telt 468 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekhovenseweg 215?

Broekhovenseweg 215 is een eengezinswoning, eindwoning in Ezelvense Akkers, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Broekhovenseweg 215 vergeleken met de buurt?

Broekhovenseweg 215 heeft 143 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Ezelvense Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekhovenseweg 215 en wat betekent dat?

Broekhovenseweg 215 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-08-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 78.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Broekhovenseweg 215?

Broekhovenseweg 215 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ezelvense Akkers?

De wijk Ezelvense Akkers in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ezelvense Akkers?