Hoekwoning Reigerstraat 42 Tilburg

Reigerstraat 42, 5022 AJ Tilburg

160 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Reigerstraat 42 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 262 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
262 m²
Inhoud
566 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Reigerstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reigerstraat 42

Tuin
Ja (91.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1230 Inwoners
620 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
524 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Vogeltjesbuurt West
42% Koopwoningen
9.099 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reigerstraat 42

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Reigerstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Reigerstraat 42?

De prijsindicatie voor Reigerstraat 42 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogeltjesbuurt West is €268.000. Dat komt neer op circa €1.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reigerstraat 42 zich tot de wijk Vogeltjesbuurt West?

Reigerstraat 42 is een hoekwoning van 160 m² in de wijk Vogeltjesbuurt West. De buurt telt 524 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.099 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reigerstraat 42?

Reigerstraat 42 is een hoekwoning in Vogeltjesbuurt West, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Reigerstraat 42 vergeleken met de buurt?

Reigerstraat 42 heeft 160 m² woonoppervlakte en 566 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Vogeltjesbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reigerstraat 42 en wat betekent dat?

Reigerstraat 42 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-03-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reigerstraat 42?

Reigerstraat 42 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 91 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogeltjesbuurt West?

De wijk Vogeltjesbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogeltjesbuurt West?

Vanuit Reigerstraat 42 in Vogeltjesbuurt West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.