Streetview Generaal Smutslaan 210 21 Tilburg

Generaal Smutslaan 210 21, 5021 XE Tilburg

70 m² Bouwjaar 2004 Label B

Generaal Smutslaan 210 21 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
70 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Generaal Smutslaan 210 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal Smutslaan 210 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.34
CO₂-emissie
2402.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1245 Inwoners
745 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Oost
39% Koopwoningen
8.325 Inwoners per km²

Locatie van Generaal Smutslaan 210 21

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Generaal Smutslaan 210 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal Smutslaan 210 21?

De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Oost is €242.000. Dat komt neer op circa €3.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal Smutslaan 210 21 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Oost?

Generaal Smutslaan 210 21 is een appartement van 70 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Oost. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal Smutslaan 210 21?

Generaal Smutslaan 210 21 is een appartement in Afrikaanderbuurt Oost, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Generaal Smutslaan 210 21 vergeleken met de buurt?

Generaal Smutslaan 210 21 heeft 70 m² woonoppervlakte. In Afrikaanderbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal Smutslaan 210 21 en wat betekent dat?

Generaal Smutslaan 210 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-11-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2402.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Oost?

De wijk Afrikaanderbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Oost?

Vanuit Generaal Smutslaan 210 21 in Afrikaanderbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.