Galerijflat Trouwlaan 237 Tilburg

Trouwlaan 237, 5021 WH Tilburg

39 m² Bouwjaar 1960 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Trouwlaan 237 is een galerijflat in Tilburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
39 m²
Inhoud
110 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Trouwlaan 237

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trouwlaan 237

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1925 Inwoners
1195 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1080 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Midden
29% Koopwoningen
8.392 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Trouwlaan 237

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Trouwlaan 237

Wat is de geschatte woningwaarde van Trouwlaan 237?

De prijsindicatie voor Trouwlaan 237 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Midden is €219.000. Dat komt neer op circa €5.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trouwlaan 237 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Midden?

Trouwlaan 237 is een galerijflat van 39 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Midden. De buurt telt 1.080 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.392 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trouwlaan 237?

Trouwlaan 237 is een galerijflat in Afrikaanderbuurt Midden, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Trouwlaan 237 vergeleken met de buurt?

Trouwlaan 237 heeft 39 m² woonoppervlakte en 110 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Afrikaanderbuurt Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trouwlaan 237 en wat betekent dat?

Trouwlaan 237 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Trouwlaan 237?

Trouwlaan 237 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Midden?

De wijk Afrikaanderbuurt Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Midden?

Vanuit Trouwlaan 237 in Afrikaanderbuurt Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.