Streetview Trouwlaan 89 Tilburg

Trouwlaan 89, 5021 WE Tilburg

113 m² Bouwjaar 1914

Trouwlaan 89 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en een perceel van 185 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
185 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Trouwlaan 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1915 Inwoners
1225 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
984 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Trouwlaan
29% Koopwoningen
10.350 Inwoners per km²

Locatie van Trouwlaan 89

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Trouwlaan 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Trouwlaan 89?

De prijsindicatie voor Trouwlaan 89 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Dat komt neer op circa €2.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trouwlaan 89 zich tot de wijk Trouwlaan?

Trouwlaan 89 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Trouwlaan. De buurt telt 984 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trouwlaan 89?

Trouwlaan 89 is een woonhuis in Trouwlaan, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Trouwlaan 89 vergeleken met de buurt?

Trouwlaan 89 heeft 113 m² woonoppervlakte. Het perceel is 185 m². In Trouwlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Trouwlaan?

De wijk Trouwlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trouwlaan?

Vanuit Trouwlaan 89 in Trouwlaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Trouwlaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Trouwlaan 89: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Trouwlaan?

Recreatie nabij Trouwlaan: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Trouwlaan 89?

De prijsindicatie ligt rond €145.000 tot €170.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.