Galerijflat Wolmaransstraat 42 Tilburg

Wolmaransstraat 42, 5021 WC Tilburg

22 m² Bouwjaar 1962 1 kamers Label C

Wolmaransstraat 42 is een galerijflat in Tilburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 22 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
22 m²
Inhoud
72 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€145.000 tot €170.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wolmaransstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolmaransstraat 42

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1925 Inwoners
1195 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1080 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Midden
29% Koopwoningen
8.392 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wolmaransstraat 42

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Wolmaransstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolmaransstraat 42?

De prijsindicatie voor Wolmaransstraat 42 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Midden is €219.000. Dat komt neer op circa €9.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolmaransstraat 42 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Midden?

Wolmaransstraat 42 is een galerijflat van 22 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Midden. De buurt telt 1.080 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.392 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolmaransstraat 42?

Wolmaransstraat 42 is een galerijflat in Afrikaanderbuurt Midden, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wolmaransstraat 42 vergeleken met de buurt?

Wolmaransstraat 42 heeft 22 m² woonoppervlakte en 72 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Afrikaanderbuurt Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolmaransstraat 42 en wat betekent dat?

Wolmaransstraat 42 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wolmaransstraat 42?

Wolmaransstraat 42 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Midden?

De wijk Afrikaanderbuurt Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Midden?

Vanuit Wolmaransstraat 42 in Afrikaanderbuurt Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.