Streetview Wolmaransstraat 12 Tilburg

Wolmaransstraat 12, 5021 WC Tilburg

23 m² Bouwjaar 1962 Label D

Wolmaransstraat 12 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 23 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
23 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wolmaransstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolmaransstraat 12

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1925 Inwoners
1195 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1080 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Midden
29% Koopwoningen
8.392 Inwoners per km²

Locatie van Wolmaransstraat 12

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Wolmaransstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolmaransstraat 12?

De prijsindicatie voor Wolmaransstraat 12 ligt rond €45.000 tot €70.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Midden is €219.000. Dat komt neer op circa €9.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolmaransstraat 12 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Midden?

Wolmaransstraat 12 is een appartement van 23 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Midden. De buurt telt 1.080 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.392 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolmaransstraat 12?

Wolmaransstraat 12 is een appartement in Afrikaanderbuurt Midden, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wolmaransstraat 12 vergeleken met de buurt?

Wolmaransstraat 12 heeft 23 m² woonoppervlakte. In Afrikaanderbuurt Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolmaransstraat 12 en wat betekent dat?

Wolmaransstraat 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-08-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Midden?

De wijk Afrikaanderbuurt Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Midden?

Vanuit Wolmaransstraat 12 in Afrikaanderbuurt Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Midden?