Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Inhoud
- 425 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Jan van der Leestraat 7 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 173 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan van der Leestraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Jan van der Leestraat 7 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Dat komt neer op circa €1.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan van der Leestraat 7 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Trouwlaan. De buurt telt 984 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.350 inwoners per km².
Jan van der Leestraat 7 is een woonhuis in Trouwlaan, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jan van der Leestraat 7 heeft 145 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Trouwlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan van der Leestraat 7 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-02-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jan van der Leestraat 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Trouwlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Jan van der Leestraat 7 in Trouwlaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.