Tussenwoning Oerlesestraat 128 Tilburg

Oerlesestraat 128, 5021 TX Tilburg

132 m² Bouwjaar 1941 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Oerlesestraat 128 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
467 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Oerlesestraat 128

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oerlesestraat 128

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
302.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.35 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1245 Inwoners
745 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Oost
39% Koopwoningen
8.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oerlesestraat 128

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Oerlesestraat 128

Wat is de geschatte woningwaarde van Oerlesestraat 128?

De prijsindicatie voor Oerlesestraat 128 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Oost is €242.000. Dat komt neer op circa €1.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oerlesestraat 128 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Oost?

Oerlesestraat 128 is een tussenwoning van 132 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Oost. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oerlesestraat 128?

Oerlesestraat 128 is een tussenwoning in Afrikaanderbuurt Oost, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oerlesestraat 128 vergeleken met de buurt?

Oerlesestraat 128 heeft 132 m² woonoppervlakte en 467 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Afrikaanderbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oerlesestraat 128 en wat betekent dat?

Oerlesestraat 128 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-12-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oerlesestraat 128?

Oerlesestraat 128 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Oost?

De wijk Afrikaanderbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Oost?