Streetview Paul Krügerstraat 15 Tilburg

Paul Krügerstraat 15, 5021 TL Tilburg

93 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Paul Krügerstraat 15 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 78 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
78 m²
Inhoud
357 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Paul Krügerstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Krügerstraat 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
195.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1245 Inwoners
745 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Oost
39% Koopwoningen
8.325 Inwoners per km²

Locatie van Paul Krügerstraat 15

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Paul Krügerstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Krügerstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Oost is €242.000. Dat komt neer op circa €2.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Krügerstraat 15 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Oost?

Paul Krügerstraat 15 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Oost. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Krügerstraat 15?

Paul Krügerstraat 15 is een woonhuis in Afrikaanderbuurt Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Paul Krügerstraat 15 vergeleken met de buurt?

Paul Krügerstraat 15 heeft 93 m² woonoppervlakte en 357 m³ inhoud. Het perceel is 78 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Afrikaanderbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Krügerstraat 15 en wat betekent dat?

Paul Krügerstraat 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Krügerstraat 15?

Paul Krügerstraat 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Oost?

De wijk Afrikaanderbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Oost?

Vanuit Paul Krügerstraat 15 in Afrikaanderbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.