Eengezinswoning, tussenwoning Transvaalstraat 12 Tilburg

Transvaalstraat 12, 5021 TJ Tilburg

126 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Transvaalstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 149 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
452 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Transvaalstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Transvaalstraat 12

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
253.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
371.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

1245 Inwoners
745 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Oost
39% Koopwoningen
8.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Transvaalstraat 12

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Transvaalstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Transvaalstraat 12?

De prijsindicatie voor Transvaalstraat 12 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Oost is €242.000. Dat komt neer op circa €1.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Transvaalstraat 12 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Oost?

Transvaalstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 126 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Oost. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Transvaalstraat 12?

Transvaalstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Afrikaanderbuurt Oost, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Transvaalstraat 12 vergeleken met de buurt?

Transvaalstraat 12 heeft 126 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Afrikaanderbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Transvaalstraat 12 en wat betekent dat?

Transvaalstraat 12 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-09-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Transvaalstraat 12?

Transvaalstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Oost?

De wijk Afrikaanderbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Oost?