Eengezinswoning, tussenwoning Voltstraat 61 Tilburg

Voltstraat 61, 5021 SC Tilburg

106 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Voltstraat 61 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
83 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan drukke weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Voltstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voltstraat 61

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
118.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.6%
CO₂-emissie
20.33 kg/m²

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

2365 Inwoners
1370 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1039 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
50% Koopwoningen
11.622 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voltstraat 61

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Voltstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Voltstraat 61?

De prijsindicatie voor Voltstraat 61 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €272.000. Dat komt neer op circa €2.566 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voltstraat 61 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Voltstraat 61 is een eengezinswoning, tussenwoning van 106 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 1.039 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voltstraat 61?

Voltstraat 61 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Voltstraat 61 vergeleken met de buurt?

Voltstraat 61 heeft 106 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 83 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voltstraat 61 en wat betekent dat?

Voltstraat 61 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voltstraat 61?

Voltstraat 61 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Voltstraat 61 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.3 km.