Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
Veestraat 141 A is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 164 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veestraat 141 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Dat komt neer op circa €1.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeestraat 141 A is een woonhuis van 156 m² in de wijk Trouwlaan. De buurt telt 984 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.350 inwoners per km².
Veestraat 141 A is een woonhuis in Trouwlaan, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Veestraat 141 A heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 164 m². In Trouwlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Trouwlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Veestraat 141 A in Trouwlaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veestraat 141 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Trouwlaan: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Veestraat 141 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Trouwlaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.