Galerijflat Veestraat 131 06 Tilburg

Veestraat 131 06, 5021 PP Tilburg

88 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Veestraat 131 06 is een galerijflat in Tilburg, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veestraat 131 06

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veestraat 131 06

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.11
CO₂-emissie
2449.38 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1915 Inwoners
1225 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
984 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Trouwlaan
29% Koopwoningen
10.350 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veestraat 131 06

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Veestraat 131 06

Wat is de geschatte woningwaarde van Veestraat 131 06?

De prijsindicatie voor Veestraat 131 06 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Dat komt neer op circa €2.989 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veestraat 131 06 zich tot de wijk Trouwlaan?

Veestraat 131 06 is een galerijflat van 88 m² in de wijk Trouwlaan. De buurt telt 984 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veestraat 131 06?

Veestraat 131 06 is een galerijflat in Trouwlaan, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veestraat 131 06 vergeleken met de buurt?

Veestraat 131 06 heeft 88 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Trouwlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veestraat 131 06 en wat betekent dat?

Veestraat 131 06 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2449.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veestraat 131 06?

Veestraat 131 06 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Trouwlaan?

De wijk Trouwlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trouwlaan?

Vanuit Veestraat 131 06 in Trouwlaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.