Streetview Veestraat 23 Tilburg

Veestraat 23, 5021 PM Tilburg

96 m² Bouwjaar 1986 Label C

Veestraat 23 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en een perceel van 161 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
161 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Veestraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veestraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.77
CO₂-emissie
5180.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

2365 Inwoners
1370 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1039 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
50% Koopwoningen
11.622 Inwoners per km²

Locatie van Veestraat 23

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Veestraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Veestraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €272.000. Dat komt neer op circa €2.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veestraat 23 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Veestraat 23 is een woonhuis van 96 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 1.039 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veestraat 23?

Veestraat 23 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Veestraat 23 vergeleken met de buurt?

Veestraat 23 heeft 96 m² woonoppervlakte. Het perceel is 161 m². In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veestraat 23 en wat betekent dat?

Veestraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-12-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5180.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Veestraat 23 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veestraat 23: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.