Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 208 m²
Groenstraat 146 A is een woning in Tilburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenstraat 146 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Broekhoven II West is €216.000. Dat komt neer op circa €1.038 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenstraat 146 A is een woning van 208 m² in de wijk Broekhoven II West. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.447 inwoners per km².
Groenstraat 146 A is een woning in Broekhoven II West, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Groenstraat 146 A heeft 208 m² woonoppervlakte. In Broekhoven II West ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groenstraat 146 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Broekhoven II West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Groenstraat 146 A in Broekhoven II West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenstraat 146 A: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Broekhoven II West: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).