Streetview Radiostraat 22 Tilburg

Radiostraat 22, 5021 LK Tilburg

161 m² Bouwjaar 1973

Radiostraat 22 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 188 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
188 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Radiostraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

475 Inwoners
300 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
273 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Voltterrein
50% Koopwoningen
5.255 Inwoners per km²

Locatie van Radiostraat 22

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Radiostraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Radiostraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in Voltterrein is €276.000. Dat komt neer op circa €1.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Radiostraat 22 zich tot de wijk Voltterrein?

Radiostraat 22 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Voltterrein. De buurt telt 273 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.255 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Radiostraat 22?

Radiostraat 22 is een woonhuis in Voltterrein, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Radiostraat 22 vergeleken met de buurt?

Radiostraat 22 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 188 m². In Voltterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Voltterrein?

De wijk Voltterrein in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voltterrein?

Vanuit Radiostraat 22 in Voltterrein bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Voltterrein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Radiostraat 22: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Voltterrein?

Recreatie nabij Voltterrein: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Radiostraat 22?

Een woningrapport voor Radiostraat 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Voltterrein. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.