Streetview Broekhovenseweg 164 Tilburg

Broekhovenseweg 164, 5021 LJ Tilburg

235 m² Bouwjaar 1989 Label A

Broekhovenseweg 164 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 265 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
265 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Broekhovenseweg 164

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekhovenseweg 164

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

515 Inwoners
245 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
241 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Broekhoven II Oost
50% Koopwoningen
5.643 Inwoners per km²

Locatie van Broekhovenseweg 164

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Broekhovenseweg 164

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekhovenseweg 164?

De gemiddelde woningwaarde in Broekhoven II Oost is €277.000. Dat komt neer op circa €1.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekhovenseweg 164 zich tot de wijk Broekhoven II Oost?

Broekhovenseweg 164 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Broekhoven II Oost. De buurt telt 241 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekhovenseweg 164?

Broekhovenseweg 164 is een woonhuis in Broekhoven II Oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Broekhovenseweg 164 vergeleken met de buurt?

Broekhovenseweg 164 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 265 m². In Broekhoven II Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekhovenseweg 164 en wat betekent dat?

Broekhovenseweg 164 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Broekhoven II Oost?

De wijk Broekhoven II Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broekhoven II Oost?

Vanuit Broekhovenseweg 164 in Broekhoven II Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broekhoven II Oost?