Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 42 m²
Piusstraat 156 A is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Piusstraat 156 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Broekhoven I is €279.000. Dat komt neer op circa €6.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPiusstraat 156 A is een appartement van 42 m² in de wijk Broekhoven I. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.119 inwoners per km².
Piusstraat 156 A is een appartement in Broekhoven I, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Piusstraat 156 A heeft 42 m² woonoppervlakte. In Broekhoven I ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Broekhoven I in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Piusstraat 156 A in Broekhoven I bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Piusstraat 156 A: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Broekhoven I: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Piusstraat 156 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Broekhoven I. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1905, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.