Streetview Piusstraat 411 Tilburg

Piusstraat 411, 5021 JB Tilburg

269 m² Bouwjaar 1926 Label E

Piusstraat 411 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 142 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
269 m²
Perceeloppervlakte
142 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Piusstraat 411

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piusstraat 411

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

235 Inwoners
170 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Broekhoven I West
23% Koopwoningen
11.333 Inwoners per km²

Locatie van Piusstraat 411

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Piusstraat 411

Wat is de geschatte woningwaarde van Piusstraat 411?

De gemiddelde woningwaarde in Broekhoven I West is €237.000. Dat komt neer op circa €881 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piusstraat 411 zich tot de wijk Broekhoven I West?

Piusstraat 411 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Broekhoven I West. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piusstraat 411?

Piusstraat 411 is een woonhuis in Broekhoven I West, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Piusstraat 411 vergeleken met de buurt?

Piusstraat 411 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 142 m². In Broekhoven I West ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piusstraat 411 en wat betekent dat?

Piusstraat 411 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Broekhoven I West?

De wijk Broekhoven I West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broekhoven I West?

Vanuit Piusstraat 411 in Broekhoven I West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broekhoven I West?