Eengezinswoning, tussenwoning Piusstraat 369 Tilburg

Piusstraat 369, 5021 JB Tilburg

138 m² Bouwjaar 1931 6 kamers 6 slaapkamers Label A+

Piusstraat 369 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 128 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
6
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Piusstraat 369

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piusstraat 369

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
142.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
61.3%
CO₂-emissie
19.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

235 Inwoners
170 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Broekhoven I West
23% Koopwoningen
11.333 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Piusstraat 369

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Piusstraat 369

Wat is de geschatte woningwaarde van Piusstraat 369?

De prijsindicatie voor Piusstraat 369 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Broekhoven I West is €237.000. Dat komt neer op circa €1.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piusstraat 369 zich tot de wijk Broekhoven I West?

Piusstraat 369 is een eengezinswoning, tussenwoning van 138 m² in de wijk Broekhoven I West. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piusstraat 369?

Piusstraat 369 is een eengezinswoning, tussenwoning in Broekhoven I West, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Piusstraat 369 vergeleken met de buurt?

Piusstraat 369 heeft 138 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Broekhoven I West ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piusstraat 369 en wat betekent dat?

Piusstraat 369 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piusstraat 369?

Piusstraat 369 heeft 6 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Broekhoven I West?

De wijk Broekhoven I West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broekhoven I West?

Vanuit Piusstraat 369 in Broekhoven I West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broekhoven I West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Piusstraat 369: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Broekhoven I West?

Recreatie nabij Broekhoven I West: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Piusstraat 369?

Piusstraat 369 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €165.000 tot €215.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Broekhoven I West is €237.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Piusstraat 369?

Een woningrapport voor Piusstraat 369 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Broekhoven I West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1931, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen