Eengezinswoning, eindwoning Geefhuishof 1 Tilburg

Geefhuishof 1, 5021 GE Tilburg

93 m² Bouwjaar 1999 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Geefhuishof 1 is een eengezinswoning, eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 114 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Geefhuishof 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geefhuishof 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

1650 Inwoners
925 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
820 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Broekhoven I
31% Koopwoningen
9.119 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geefhuishof 1

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Geefhuishof 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Geefhuishof 1?

De prijsindicatie voor Geefhuishof 1 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Broekhoven I is €279.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geefhuishof 1 zich tot de wijk Broekhoven I?

Geefhuishof 1 is een eengezinswoning, eindwoning van 93 m² in de wijk Broekhoven I. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.119 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geefhuishof 1?

Geefhuishof 1 is een eengezinswoning, eindwoning in Broekhoven I, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Geefhuishof 1 vergeleken met de buurt?

Geefhuishof 1 heeft 93 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Broekhoven I ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geefhuishof 1 en wat betekent dat?

Geefhuishof 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geefhuishof 1?

Geefhuishof 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Broekhoven I?

De wijk Broekhoven I in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broekhoven I?

Vanuit Geefhuishof 1 in Broekhoven I bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.