Eengezinswoning, tussenwoning Troubadourplein 18 Tilburg

Troubadourplein 18, 5021 ED Tilburg

109 m² Bouwjaar 1957 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Troubadourplein 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 135 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Troubadourplein 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Troubadourplein 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.8%
CO₂-emissie
22.75 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

515 Inwoners
245 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
241 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Broekhoven II Oost
50% Koopwoningen
5.643 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Troubadourplein 18

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Troubadourplein 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Troubadourplein 18?

De prijsindicatie voor Troubadourplein 18 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Broekhoven II Oost is €277.000. Dat komt neer op circa €2.541 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Troubadourplein 18 zich tot de wijk Broekhoven II Oost?

Troubadourplein 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 109 m² in de wijk Broekhoven II Oost. De buurt telt 241 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.643 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Troubadourplein 18?

Troubadourplein 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Broekhoven II Oost, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Troubadourplein 18 vergeleken met de buurt?

Troubadourplein 18 heeft 109 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Broekhoven II Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Troubadourplein 18 en wat betekent dat?

Troubadourplein 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Troubadourplein 18?

Troubadourplein 18 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 84 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Broekhoven II Oost?

De wijk Broekhoven II Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broekhoven II Oost?