Vrijstaande woning Oisterwijksebaan 9 Tilburg

Oisterwijksebaan 9, 5018 TG Tilburg

251 m² Bouwjaar 1951 7 kamers 3 slaapkamers Label D

Oisterwijksebaan 9 is een vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m², een perceel van 13500 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
13500 m²
Inhoud
1060 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.535.000 tot €1.785.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Oisterwijksebaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oisterwijksebaan 9

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

55 Inwoners
25 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
22 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Moerenburg
77% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oisterwijksebaan 9

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Oisterwijksebaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Oisterwijksebaan 9?

De prijsindicatie voor Oisterwijksebaan 9 ligt rond €1.535.000 tot €1.785.000. De gemiddelde woningwaarde in Moerenburg is €631.000. Dat komt neer op circa €2.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oisterwijksebaan 9 zich tot de wijk Moerenburg?

Oisterwijksebaan 9 is een vrijstaande woning van 251 m² in de wijk Moerenburg. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oisterwijksebaan 9?

Oisterwijksebaan 9 is een vrijstaande woning in Moerenburg, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oisterwijksebaan 9 vergeleken met de buurt?

Oisterwijksebaan 9 heeft 251 m² woonoppervlakte en 1060 m³ inhoud. Het perceel is 13500 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Moerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oisterwijksebaan 9 en wat betekent dat?

Oisterwijksebaan 9 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oisterwijksebaan 9?

Oisterwijksebaan 9 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Moerenburg?

De wijk Moerenburg in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Moerenburg?

Vanuit Oisterwijksebaan 9 in Moerenburg bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.