Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 56 m²
Oisterwijksebaan 11 B is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oisterwijksebaan 11 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Moerenburg is €631.000. Dat komt neer op circa €11.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOisterwijksebaan 11 B is een woonhuis van 56 m² in de wijk Moerenburg. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Oisterwijksebaan 11 B is een woonhuis in Moerenburg, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oisterwijksebaan 11 B heeft 56 m² woonoppervlakte. In Moerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Moerenburg in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Oisterwijksebaan 11 B in Moerenburg bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oisterwijksebaan 11 B: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Moerenburg: restaurant (1.1 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Oisterwijksebaan 11 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Moerenburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.