Streetview Kommerstraat 2 Tilburg

Kommerstraat 2, 5018 TB Tilburg

546 m² Bouwjaar 1832 10 kamers Label E

Kommerstraat 2 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1832. De woning heeft een woonoppervlakte van 546 m², een perceel van 4000 m² en 10 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1832
Woonoppervlakte
546 m²
Perceeloppervlakte
4000 m²
Inhoud
1750 m³
Kamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kommerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kommerstraat 2

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

55 Inwoners
25 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
22 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Moerenburg
77% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Kommerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kommerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kommerstraat 2?

De prijsindicatie voor Kommerstraat 2 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Moerenburg is €631.000. Dat komt neer op circa €1.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kommerstraat 2 zich tot de wijk Moerenburg?

Kommerstraat 2 is een woonhuis van 546 m² in de wijk Moerenburg. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kommerstraat 2?

Kommerstraat 2 is een woonhuis in Moerenburg, gebouwd in 1832 (194 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kommerstraat 2 vergeleken met de buurt?

Kommerstraat 2 heeft 546 m² woonoppervlakte en 1750 m³ inhoud. Het perceel is 4000 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Moerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kommerstraat 2 en wat betekent dat?

Kommerstraat 2 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Kommerstraat 2?

Kommerstraat 2 heeft 10 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Moerenburg?

De wijk Moerenburg in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Moerenburg?

Vanuit Kommerstraat 2 in Moerenburg bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Moerenburg?