Streetview Ringbaan-Oost 192 Tilburg

Ringbaan-Oost 192, 5018 HA Tilburg

200 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 5 slaapkamers Label E

Ringbaan-Oost 192 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 266 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
266 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ringbaan-Oost 192

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ringbaan-Oost 192

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

860 Inwoners
405 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
349 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Armhoef Noord-West
85% Koopwoningen
8.827 Inwoners per km²

Locatie van Ringbaan-Oost 192

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Ringbaan-Oost 192

Wat is de geschatte woningwaarde van Ringbaan-Oost 192?

De prijsindicatie voor Ringbaan-Oost 192 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Armhoef Noord-West is €427.000. Dat komt neer op circa €2.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ringbaan-Oost 192 zich tot de wijk Armhoef Noord-West?

Ringbaan-Oost 192 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Armhoef Noord-West. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ringbaan-Oost 192?

Ringbaan-Oost 192 is een woonhuis in Armhoef Noord-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ringbaan-Oost 192 vergeleken met de buurt?

Ringbaan-Oost 192 heeft 200 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 266 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Armhoef Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ringbaan-Oost 192 en wat betekent dat?

Ringbaan-Oost 192 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Ringbaan-Oost 192?

Ringbaan-Oost 192 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Armhoef Noord-West?

De wijk Armhoef Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Armhoef Noord-West?

Vanuit Ringbaan-Oost 192 in Armhoef Noord-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.