Streetview Spoordijk 80 Tilburg

Spoordijk 80, 5018 GH Tilburg

271 m² Bouwjaar 1917 Label A+

Spoordijk 80 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 271 m² en een perceel van 322 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
271 m²
Perceeloppervlakte
322 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Spoordijk 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoordijk 80

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
136.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.7%
CO₂-emissie
29.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

860 Inwoners
405 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
349 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Armhoef Noord-West
85% Koopwoningen
8.827 Inwoners per km²

Locatie van Spoordijk 80

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Spoordijk 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoordijk 80?

De gemiddelde woningwaarde in Armhoef Noord-West is €427.000. Dat komt neer op circa €1.576 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoordijk 80 zich tot de wijk Armhoef Noord-West?

Spoordijk 80 is een woonhuis van 271 m² in de wijk Armhoef Noord-West. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoordijk 80?

Spoordijk 80 is een woonhuis in Armhoef Noord-West, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spoordijk 80 vergeleken met de buurt?

Spoordijk 80 heeft 271 m² woonoppervlakte. Het perceel is 322 m². In Armhoef Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoordijk 80 en wat betekent dat?

Spoordijk 80 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.55 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Armhoef Noord-West?

De wijk Armhoef Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Armhoef Noord-West?

Vanuit Spoordijk 80 in Armhoef Noord-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Armhoef Noord-West?