Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 189 m²
Spoordijk 78 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 189 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spoordijk 78
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Spoordijk 78 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Armhoef Noord-West is €427.000. Dat komt neer op circa €2.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpoordijk 78 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Armhoef Noord-West. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.827 inwoners per km².
Spoordijk 78 is een woonhuis in Armhoef Noord-West, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Spoordijk 78 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 189 m². In Armhoef Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Armhoef Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Spoordijk 78 in Armhoef Noord-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spoordijk 78: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Armhoef Noord-West: restaurant (0.2 km), cafe (1 km).
De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €230.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Armhoef Noord-West is €427.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.