Eengezinswoning, tussenwoning Spoordijk 38 Tilburg

Spoordijk 38, 5018 GH Tilburg

122 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Spoordijk 38 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 110 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Spoordijk 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoordijk 38

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.7%
CO₂-emissie
38.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (26.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

580 Inwoners
265 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Armhoef Noord-Oost
92% Koopwoningen
8.296 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spoordijk 38

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Spoordijk 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoordijk 38?

De prijsindicatie voor Spoordijk 38 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Armhoef Noord-Oost is €438.000. Dat komt neer op circa €3.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoordijk 38 zich tot de wijk Armhoef Noord-Oost?

Spoordijk 38 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Armhoef Noord-Oost. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.296 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoordijk 38?

Spoordijk 38 is een eengezinswoning, tussenwoning in Armhoef Noord-Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spoordijk 38 vergeleken met de buurt?

Spoordijk 38 heeft 122 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Armhoef Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoordijk 38 en wat betekent dat?

Spoordijk 38 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoordijk 38?

Spoordijk 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 26 m².

Hoe is de woningmarkt in Armhoef Noord-Oost?

De wijk Armhoef Noord-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Armhoef Noord-Oost?

Vanuit Spoordijk 38 in Armhoef Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.