Tussenwoning Heile Schoorstraat 25 Tilburg

Heile Schoorstraat 25, 5018 EC Tilburg

93 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Heile Schoorstraat 25 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Heile Schoorstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heile Schoorstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

580 Inwoners
265 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Armhoef Noord-Oost
92% Koopwoningen
8.296 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heile Schoorstraat 25

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Heile Schoorstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Heile Schoorstraat 25?

De prijsindicatie voor Heile Schoorstraat 25 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Armhoef Noord-Oost is €438.000. Dat komt neer op circa €4.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heile Schoorstraat 25 zich tot de wijk Armhoef Noord-Oost?

Heile Schoorstraat 25 is een tussenwoning van 93 m² in de wijk Armhoef Noord-Oost. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.296 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heile Schoorstraat 25?

Heile Schoorstraat 25 is een tussenwoning in Armhoef Noord-Oost, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heile Schoorstraat 25 vergeleken met de buurt?

Heile Schoorstraat 25 heeft 93 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Armhoef Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heile Schoorstraat 25 en wat betekent dat?

Heile Schoorstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heile Schoorstraat 25?

Heile Schoorstraat 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Armhoef Noord-Oost?

De wijk Armhoef Noord-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Armhoef Noord-Oost?