Streetview Jan Pieterszoon Coenstraat 22 Tilburg

Jan Pieterszoon Coenstraat 22, 5018 CS Tilburg

151 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Jan Pieterszoon Coenstraat 22 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 156 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan Pieterszoon Coenstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Pieterszoon Coenstraat 22

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

845 Inwoners
390 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
400 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Armhoef Zuid
88% Koopwoningen
7.552 Inwoners per km²

Locatie van Jan Pieterszoon Coenstraat 22

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Jan Pieterszoon Coenstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Pieterszoon Coenstraat 22?

De prijsindicatie voor Jan Pieterszoon Coenstraat 22 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Armhoef Zuid is €452.000. Dat komt neer op circa €2.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Pieterszoon Coenstraat 22 zich tot de wijk Armhoef Zuid?

Jan Pieterszoon Coenstraat 22 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Armhoef Zuid. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.552 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Pieterszoon Coenstraat 22?

Jan Pieterszoon Coenstraat 22 is een woonhuis in Armhoef Zuid, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan Pieterszoon Coenstraat 22 vergeleken met de buurt?

Jan Pieterszoon Coenstraat 22 heeft 151 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Armhoef Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Pieterszoon Coenstraat 22 en wat betekent dat?

Jan Pieterszoon Coenstraat 22 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-03-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Pieterszoon Coenstraat 22?

Jan Pieterszoon Coenstraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Armhoef Zuid?

De wijk Armhoef Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Armhoef Zuid?