Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1892
- Woonoppervlakte
- 268 m²
- Perceeloppervlakte
- 487 m²
- Inhoud
- 931 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Oisterwijksebaan 158 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1892. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m², een perceel van 487 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oisterwijksebaan 158
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Armhoef Zuid is €452.000. Dat komt neer op circa €1.687 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOisterwijksebaan 158 is een woonhuis van 268 m² in de wijk Armhoef Zuid. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.552 inwoners per km².
Oisterwijksebaan 158 is een woonhuis in Armhoef Zuid, gebouwd in 1892 (134 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oisterwijksebaan 158 heeft 268 m² woonoppervlakte en 931 m³ inhoud. Het perceel is 487 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Armhoef Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oisterwijksebaan 158 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.17 kg/jaar.
Oisterwijksebaan 158 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Armhoef Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Oisterwijksebaan 158 in Armhoef Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.