Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 236 m²
Caspar Houbenstraat 2 A is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Caspar Houbenstraat 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Jeruzalem Zuid is €360.000. Dat komt neer op circa €1.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCaspar Houbenstraat 2 A is een woonhuis van 236 m² in de wijk Jeruzalem Zuid. De buurt telt 378 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.791 inwoners per km².
Caspar Houbenstraat 2 A is een woonhuis in Jeruzalem Zuid, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Caspar Houbenstraat 2 A heeft 236 m² woonoppervlakte. In Jeruzalem Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Caspar Houbenstraat 2 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Jeruzalem Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Caspar Houbenstraat 2 A in Jeruzalem Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Caspar Houbenstraat 2 A: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Jeruzalem Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).