Streetview Veluwestraat 2 Tilburg

Veluwestraat 2, 5018 BJ Tilburg

67 m² Bouwjaar 1954 Label B

Veluwestraat 2 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en een perceel van 276 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
276 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Veluwestraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veluwestraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.22
CO₂-emissie
2755.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

630 Inwoners
340 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
334 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Jeruzalem Noord
39% Koopwoningen
7.330 Inwoners per km²

Locatie van Veluwestraat 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Veluwestraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Veluwestraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Jeruzalem Noord is €359.000. Dat komt neer op circa €5.358 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veluwestraat 2 zich tot de wijk Jeruzalem Noord?

Veluwestraat 2 is een woonhuis van 67 m² in de wijk Jeruzalem Noord. De buurt telt 334 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.330 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veluwestraat 2?

Veluwestraat 2 is een woonhuis in Jeruzalem Noord, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Veluwestraat 2 vergeleken met de buurt?

Veluwestraat 2 heeft 67 m² woonoppervlakte. Het perceel is 276 m². In Jeruzalem Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veluwestraat 2 en wat betekent dat?

Veluwestraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-11-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2755.82 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Jeruzalem Noord?

De wijk Jeruzalem Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jeruzalem Noord?

Vanuit Veluwestraat 2 in Jeruzalem Noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jeruzalem Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veluwestraat 2: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.