Portiekflat Twentestraat 80 Tilburg

Twentestraat 80, 5018 BG Tilburg

87 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Twentestraat 80 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
296 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, in bosrijke omgeving, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Twentestraat 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twentestraat 80

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
69.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
56.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.3%
CO₂-emissie
13.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

870 Inwoners
375 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
378 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Jeruzalem Zuid
42% Koopwoningen
8.791 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Twentestraat 80

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Twentestraat 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Twentestraat 80?

De prijsindicatie voor Twentestraat 80 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Jeruzalem Zuid is €360.000. Dat komt neer op circa €4.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twentestraat 80 zich tot de wijk Jeruzalem Zuid?

Twentestraat 80 is een portiekflat van 87 m² in de wijk Jeruzalem Zuid. De buurt telt 378 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.791 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twentestraat 80?

Twentestraat 80 is een portiekflat in Jeruzalem Zuid, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Twentestraat 80 vergeleken met de buurt?

Twentestraat 80 heeft 87 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Jeruzalem Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twentestraat 80 en wat betekent dat?

Twentestraat 80 heeft energielabel A++. Geldig tot 2031-11-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Twentestraat 80?

Twentestraat 80 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Jeruzalem Zuid?

De wijk Jeruzalem Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jeruzalem Zuid?

Vanuit Twentestraat 80 in Jeruzalem Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1 km.