Streetview Koningshoeven 66 C Tilburg

Koningshoeven 66 C, 5018 AB Tilburg

173 m² Bouwjaar 1913 6 kamers 3 slaapkamers Label E

Koningshoeven 66 C is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 2100 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
2100 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koningshoeven 66 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningshoeven 66 C

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

100 Inwoners
45 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
40 Woningvoorraad
€585.000 Gem. woningwaarde Koningshoeven
75% Koopwoningen
268 Inwoners per km²

Locatie van Koningshoeven 66 C

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Koningshoeven 66 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningshoeven 66 C?

De gemiddelde woningwaarde in Koningshoeven is €585.000. Dat komt neer op circa €3.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningshoeven 66 C zich tot de wijk Koningshoeven?

Koningshoeven 66 C is een woonhuis van 173 m² in de wijk Koningshoeven. De buurt telt 40 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 268 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningshoeven 66 C?

Koningshoeven 66 C is een woonhuis in Koningshoeven, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningshoeven 66 C vergeleken met de buurt?

Koningshoeven 66 C heeft 173 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 2100 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Koningshoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningshoeven 66 C en wat betekent dat?

Koningshoeven 66 C heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Koningshoeven 66 C?

Koningshoeven 66 C heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koningshoeven?

De wijk Koningshoeven in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningshoeven?

Vanuit Koningshoeven 66 C in Koningshoeven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.