Tussenwoning Spoorlaan 100 Tilburg

Spoorlaan 100, 5017 JT Tilburg

245 m² Bouwjaar 1927 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Spoorlaan 100 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 343 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
343 m²
Inhoud
1080 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Spoorlaan 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoorlaan 100

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
192.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2.7%
CO₂-emissie
47.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1905 Inwoners
1080 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
872 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Tivoli
57% Koopwoningen
6.055 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spoorlaan 100

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Spoorlaan 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoorlaan 100?

De prijsindicatie voor Spoorlaan 100 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Tivoli is €438.000. Dat komt neer op circa €1.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoorlaan 100 zich tot de wijk Tivoli?

Spoorlaan 100 is een tussenwoning van 245 m² in de wijk Tivoli. De buurt telt 872 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.055 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoorlaan 100?

Spoorlaan 100 is een tussenwoning in Tivoli, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spoorlaan 100 vergeleken met de buurt?

Spoorlaan 100 heeft 245 m² woonoppervlakte en 1080 m³ inhoud. Het perceel is 343 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Tivoli ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoorlaan 100 en wat betekent dat?

Spoorlaan 100 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoorlaan 100?

Spoorlaan 100 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tivoli?

De wijk Tivoli in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tivoli?

Vanuit Spoorlaan 100 in Tivoli bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.