Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 110 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- Aan drukke weg en in centrum
Spoorlaan 6 29 is een galerijflat in Tilburg, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spoorlaan 6 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1 kmWelkom bij Spoorlaan 6-29 in Tilburg – een prachtig, modern appartement dat perfect is voor wie op zoek is naar comfort en gemak.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Spoorlaan 6 29 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Tivoli is €438.000. Dat komt neer op circa €7.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpoorlaan 6 29 is een galerijflat van 56 m² in de wijk Tivoli. De buurt telt 872 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.055 inwoners per km².
Spoorlaan 6 29 is een galerijflat in Tivoli, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Spoorlaan 6 29 heeft 56 m² woonoppervlakte en 110 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Tivoli ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spoorlaan 6 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Spoorlaan 6 29 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Tivoli in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Spoorlaan 6 29 in Tivoli bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spoorlaan 6 29: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.