Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 44 m²
Tivolistraat 106 A is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tivolistraat 106 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tivoli is €438.000. Dat komt neer op circa €9.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTivolistraat 106 A is een appartement van 44 m² in de wijk Tivoli. De buurt telt 872 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.055 inwoners per km².
Tivolistraat 106 A is een appartement in Tivoli, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Tivolistraat 106 A heeft 44 m² woonoppervlakte. In Tivoli ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Tivoli in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Tivolistraat 106 A in Tivoli bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tivolistraat 106 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Tivoli: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Tivolistraat 106 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Tivoli. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.