Eengezinswoning, eindwoning Sint Josephstraat 74 Tilburg

Sint Josephstraat 74, 5017 GJ Tilburg

106 m² Bouwjaar 1904 6 kamers 3 slaapkamers Label E

Sint Josephstraat 74 is een eengezinswoning, eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 112 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€385.000 tot €435.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Sint Josephstraat 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Josephstraat 74

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
219.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
328.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1175 Inwoners
630 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
605 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Hoogvenne Oost
65% Koopwoningen
7.399 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Josephstraat 74

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Josephstraat 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Josephstraat 74?

De prijsindicatie voor Sint Josephstraat 74 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €3.745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Josephstraat 74 zich tot de wijk Hoogvenne Oost?

Sint Josephstraat 74 is een eengezinswoning, eindwoning van 106 m² in de wijk Hoogvenne Oost. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Josephstraat 74?

Sint Josephstraat 74 is een eengezinswoning, eindwoning in Hoogvenne Oost, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Josephstraat 74 vergeleken met de buurt?

Sint Josephstraat 74 heeft 106 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Hoogvenne Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Josephstraat 74 en wat betekent dat?

Sint Josephstraat 74 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-01-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Josephstraat 74?

Sint Josephstraat 74 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogvenne Oost?

De wijk Hoogvenne Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvenne Oost?