Streetview Sint Josephstraat 10 Tilburg

Sint Josephstraat 10, 5017 GH Tilburg

156 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Sint Josephstraat 10 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 268 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sint Josephstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Josephstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
116.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
67.1%
CO₂-emissie
12.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1175 Inwoners
630 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
605 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde Hoogvenne Oost
65% Koopwoningen
7.399 Inwoners per km²

Locatie van Sint Josephstraat 10

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Josephstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Josephstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne Oost is €397.000. Dat komt neer op circa €2.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Josephstraat 10 zich tot de wijk Hoogvenne Oost?

Sint Josephstraat 10 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Hoogvenne Oost. De buurt telt 605 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Josephstraat 10?

Sint Josephstraat 10 is een woonhuis in Hoogvenne Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Josephstraat 10 vergeleken met de buurt?

Sint Josephstraat 10 heeft 156 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 268 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hoogvenne Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Josephstraat 10 en wat betekent dat?

Sint Josephstraat 10 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-05-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Josephstraat 10?

Sint Josephstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvenne Oost?

De wijk Hoogvenne Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvenne Oost?