Streetview Sint Josephstraat 151 Tilburg

Sint Josephstraat 151, 5017 GG Tilburg

230 m² Bouwjaar 1860 7 kamers 5 slaapkamers Label F

Sint Josephstraat 151 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 179 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
179 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Sint Josephstraat 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Josephstraat 151

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1905 Inwoners
1080 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
872 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Tivoli
57% Koopwoningen
6.055 Inwoners per km²

Locatie van Sint Josephstraat 151

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Josephstraat 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Josephstraat 151?

De prijsindicatie voor Sint Josephstraat 151 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Tivoli is €438.000. Dat komt neer op circa €1.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Josephstraat 151 zich tot de wijk Tivoli?

Sint Josephstraat 151 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Tivoli. De buurt telt 872 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.055 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Josephstraat 151?

Sint Josephstraat 151 is een woonhuis in Tivoli, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Josephstraat 151 vergeleken met de buurt?

Sint Josephstraat 151 heeft 230 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 179 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Tivoli ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Josephstraat 151 en wat betekent dat?

Sint Josephstraat 151 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Sint Josephstraat 151?

Sint Josephstraat 151 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tivoli?

De wijk Tivoli in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tivoli?

Vanuit Sint Josephstraat 151 in Tivoli bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.